To niewielkie i ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne z monochromatyczną drukarką laserową pozwala na profesjonalne drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Zaletami urządzenia są prędkość, łatwość obsługi, wydajność energetyczna oraz funkcja automatycznego drukowania dwustronnego.
Funkcje

  1. Urządzenie wielofunkcyjne łączące drukarkę, kopiarkę i skaner
  2. 22 strony/kopie na minutę, rozdzielczość druku do 1200 x 600 dpi
  3. Czas pierwszej kopii: do 9 s
  4. Wydajność energetyczna
  5. Automatyczne drukowanie dwustronne
  6. Skanowanie w kolorze, zapis w postaci dokumentów PDF
Niewielkie, ekonomiczne i wygodne laserowe urządzenie wielofunkcyjne.

Canon i-SENSYS MF4320d


Korzyści
To ekonomiczne i niewielkie urządzenie wielofunkcyjne pozwala na drukowanie, kopiowanie i skanowanie w kolorze. Łatwość obsługi i utrzymania zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach inwestycji

Szybki wydruk
Prędkość druku i kopiowania wynosząca 22 strony/kopie na minutę pozwala zwiększyć prędkość pracy. Poprawiona rozdzielczość druku laserowego do 1200 x 600 dpi zapewnia profesjonalną jakość wszystkich dokumentów tekstowych i graficznych.

Oszczędność czasu i energii
Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony eliminuje straty czasu wynikające z konieczności oczekiwania na wydruki. Natychmiastowe rozgrzewania pozwala na rozpoczęcie pracy urządzenia natychmiast, kiedy jest to potrzebne. Bardzo niewielkie zużycie energii, tylko 3 W w trybie uśpienia, zapewnia super wydajność energetyczną i znacznie obniża koszty energii.

Drukowanie dwustronne
Wygodna funkcja automatycznego drukowania dwustronnego pozwala zaoszczędzić dość duże ilości papieru, ogranicza koszty i tworzy profesjonalne dwustronne dokumenty. Zmniejszone zużycie papieru pozwala użytkownikom dbać o środowisko naturalne.

Skanowanie w kolorze
Urządzenie pozwala na łatwe skanowanie kolorowych dokumentów i zdjęć w rozdzielczości interpolowanej aż do 9600 x 9600 dpi i później na zapis w wielu różnych formatach plików. Skanowanie bezpośrednio do formatu PDF pozwala przyspieszyć pracę i współtworzyć dokumenty PDF z późniejszą możliwością przeszukiwania. Dołączone oprogramowanie do rozpoznawania tekstu (tzw. OCR) przekształca drukowany i zeskanowany tekst na elektroniczne dokumenty, uwalniając w ten sposób od konieczności kłopotliwego przepisywania.

Uniwersalna kaseta
Uniwersalna kaseta pozwala ograniczyć czynności i zapewnia stale wysoką jakość druku. Wystarczy wymienić kasetę zawierającą toner, bęben oraz elementy czyszczące na nową oryginalną kasetę firmy Canon, a urządzenie będzie jak nowe.