To niewielkie i eleganckie urządzenie wielofunkcyjne oferuje ogromne możliwości za swoją cenę. Urządzenie umożliwia szybkie i wysokiej jakości drukowanie laserowe, kopiowanie i skanowanie w kolorze. Dodatkowym atutem jest funkcja automatycznego druku dwustronnego.

Kilka zalet:

  1. Przystępna cenowo drukarka laserowa z kopiarką i kolorowym skanerem
  2. Czas pierwszego wydruku: 9,3 sekundy
  3. 20 stron/kopii na minutę,
  4. rozdzielczość druku: 1200x600 dpi (poprawiona)
  5. Automatyczne drukowanie dwustronne
  6. Kolorowy skaner: rozdzielczość 9600x9600 dpi (poprawiona)
  7. Uniwersalna kaseta

Przystępne cenowo, wysokiej klasy laserowe urządzenie wielofunkcyjne z możliwością automatycznego drukowania dwustronnego.

Canon i-SENSYS MF4120d

Niewielkie urządzenie wielofunkcyjne
Niewielkie wymiary urządzenia i-SENSYS MF4120 sprawiają, że mieści się ono swobodnie na biurku. Łatwość obsługi i utrzymania zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach inwestycji

Szybki wydruk pierwszej strony
Wydruk pierwszej strony w niecałe 10 sekund eliminuje konieczność oczekiwania na wydruk. Zastosowanie technologii utrwalania na żądanie oraz wysokiej jakości toneru EF pozwala na rozpoczęcie pracy urządzenia natychmiast, kiedy jest to potrzebne.

Wysoka jakość druku laserowego
Prędkość drukowania i kopiowania wynosi 20 stron na minutę. Urządzenie zapewnia jednocześnie szybkość i wysoką jakość, bez żadnych kompromisów.

Drukowanie dwustronne
Funkcja drukowania dwustronnego zapewnia ograniczenie kosztów papieru. Zmniejszenie zużycia papieru pozwala także chronić środowisko naturalne.

Skanowanie w kolorze
Urządzenie umożliwia skanowanie kolorowych dokumentów i zdjęć bezpośrednio do aplikacji komputerowych, wiadomości e-mail i plików PDF z możliwością przeszukiwania. Oprogramowanie OCR pozwala na łatwe przeszukiwanie treści dokumentów z wykorzystaniem słów kluczowych. Interfejs USB 2.0 Hi-Speed przyspiesza transmisję danych obrazów pomiędzy urządzeniem i komputerem.

Uniwersalna kaseta

Wystarczy wymienić uniwersalną kasetę zawierającą toner i wszystkie najważniejsze elementy, a urządzenie wielofunkcyjne będzie zawsze jak nowe.

Praca w sieci
Opcjonalny serwer druku AXIS 1650 pozwala na wydajne sieciowe drukowanie i skanowanie w kolorze.