Firma Arkacom specjalizuje się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do wszelkich urządzeń biurowych, czyli do drukarek, kopiarek, ploterów i faksów. W branży komputerowych materiałów eksploatacyjnych jesteśmy obecni od 2000 roku. Od tego czasu zdobywamy doświadczenie na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny oraz poprzez kontakty z najlepszymi handlowcami pracującymi u polskich dystrybutorów. Nasza wiedza gwarantuje Państwu profesjonalną i rzeczową obsługę w temacie wszelkich materiałów eksploatacyjnych.

Rzetelność i uczciwość sprawiły, że jesteśmy cenionym dostawcą produktów i usług w kanale subdystrybucyjnym, czyli pomiędzy dystrybutorami a Klientami. Możemy śmiało stwierdzić, iż wiele firm zajmujących się zaopatrywaniem biur i urzędów docenia nasz profesjonalizm i zaopatruje się w materiały eksploatacyjne za pośrednictwem naszej firmy.

Oferta firmy za pośrednictwem nowego sklepu internetowego TonerySklep.pl kierowana jest do Klientów w całej Polsce. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, iż w branży komputerowych materiałów eksploatacyjnych pragniemy stworzyć pod wieloma względami najlepszy sklep, z obsługą szybko realizującą potrzeby Klientów. Chcemy, aby nasza firma stała się wzorem do naśladowania dla innych.

Pozdrawiamy,
Zespół firmy Arkacom