tonery sklep | tusze do ploterów | dostawa | tonery Warszawa | do drukarek i kopiarek | tanio, najlepsze ceny = udane zakupy w Arkacom.pl
Kontakt:  (0)22 3930000 - Infolinia czynna w godzinach 9:00 - 17:00

Canon Epson HP Sklep - logo Konica Minolta Kyocera Mita Lexmark OKI Samsung

Arkacom to materiały eksploatacyjne do drukarek, ploterów, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i faksów z dostawą do biura. Zapraszamy.

W styczniu naszym Klientom proponujemy promocyjne warunki na wysyłki towaru za pośrednictwem firm kurierskich lub Poczty Polskiej. Wszystkie zamówienia tuszy i tonerów powyżej kwoty 250zł brutto premiujemy bezpłatną wysyłką za pośrednictwem Poczty Polskiej, a gdy wartość zamówienia przekroczy 600zł brutto to pokrywamy koszty wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub Opek. Na terenie Warszawy również proponujemy atrakcyjne warunki dostaw, szczegóły można poznać podczas rozmowy z obsługą naszej firmy.

Promocja powyższa obowiązuje w przypadku przedpłaty wartości zamówienia na materiały eksploatacyjne bezpośrednio na konto naszej firmy, natomiast w przypadku wybrania przez Klienta formy płatności jako pobrania przy dostawie pobieramy dodatkową opłatę manipulacyjną w wysokości 10zł brutto.

Zapraszamy do korzystania z promocji.